AUDI S8 Ülevaade (Ajalugu)

audi s8Audi S8-luksusklassi auto,Audi A8 sportmodifikatsioon.esmakordselt esitleti autot 1996 a. alguses.S8 on varustatud V8 ja 340hj mootori ja 6-käigulise mehhaanilise käigukastiga.

2000 a. ilmus nelikveoline 4,2L V8 mootoriga mudel Tiptronic automaatkastiga,mis on varustatud DSP süsteemiga.

Juhitavuses on A8-l ja S8-märgitav vahe tunda.S8 on rohkem agressivsem.Quattro süstem sisendab juhile kindlust ja rahu igal teel.

Audi S8 erineb oma eksklusiivse salongisisustuse,sportistmete ja väärispuitdetailide poolest.Erimudel S8 Office Package`ile pakutakse viite erinevat moodulit.Tellida võis erinevaid mooduleid igasugustes variantides,samuti ka eraldiasetsevate elektriliselt reguleeritavate tagaistmetega.

S8 omab teiste oma klassi autode ees äratuntavat eelist tänu nelikveole,voolujoonelisele kujule,suurepärantele tehnilistele näitajstele ja juhitavuse kergustele.


Audi S8 varuosad Eestis.


Lugege ka teiste AUDI mudelite kohta

Audi A1 Audi TT Audi RS6
Audi A2 Audi V8 Audi RS7
Audi A3 Audi Q3 Audi S2
Audi A4 Audi Q5 Audi S3
Audi A5 Audi Q7 Audi S4
Audi A6 Audi R8 Audi S5
Audi A7 Audi RS2 Audi S6
Audi A8 Audi RS4 Audi S7
Audi Allroad Audi RS5 Audi S8

Autoriõigus
Kõik õigused kaitstud. Kõik selle Veebilehe tekstid on kaitstud iParts OÜ autoriõiguse ja intellektuaalomandi õigustega. Neid materjale ei või ilma iParts OÜ kirjaliku loata reprodutseerida, levitada, muuta ega teistele veebilehtedele postitada.