AUDI S5 Ülevaade (Ajalugu)

audi s5Audi S5 kujutab endast kaheukselist kupeed.Antud mudelit esitleti esmalt 2007 a. Genfis.Samal aastal algas seeriatootmine.

Auto omab stiilset sportlikku disaini.Pakiruumi luugil asuv reljeefne spoiler annab lisa surejõudu.

Sisustus on kõrgekvaliteetsestest ja parimatest materjalidest.Auto sai omale tipptasemel HI-FI informatiiv-meelelahutusliku süsteemi-navigatsioonisüsteemi,DVD,raadio,TV-ja kõik see Bang & Olufsenilt.

Mootori käivitamiseks on spetsiaalne elektrooniline võti mälumaatriksiga,kuhu on salvestatud aktuaalne info nii juht kui ka teeninduspersonali tarvis.

S5-e kapoti all on 4,2L V8 FSI mootor võimsusega 354hj ja 440Nm.Kiirendus 0-100 km/h 5,1 sek.Audi s5 on varustatud 6-astmelise manuaal-või automaatkastiga ning pideva Quattro nelikveoga,kõigide rataste vedrustus on sõltumatu.

Esialgselt todeti Audi S5-e kupeena,veidi hiljem tuli turule S5 Sportback ja S5 Cabriolet.Kabrioletil on pehme katus.

Autol on turbomootor V6 TFSI 3,0L võimsusega 333hj.Selle mootoriga paaris töötab 7-astmeline S-tronic käigukast.Paigalt sajani kiirendab ta 5,6 sekundiga.


Audi S5 varuosad Eestis.


Lugege ka teiste AUDI mudelite kohta

Audi A1 Audi TT Audi RS6
Audi A2 Audi V8 Audi RS7
Audi A3 Audi Q3 Audi S2
Audi A4 Audi Q5 Audi S3
Audi A5 Audi Q7 Audi S4
Audi A6 Audi R8 Audi S5
Audi A7 Audi RS2 Audi S6
Audi A8 Audi RS4 Audi S7
Audi Allroad Audi RS5 Audi S8

Autoriõigus
Kõik õigused kaitstud. Kõik selle Veebilehe tekstid on kaitstud iParts OÜ autoriõiguse ja intellektuaalomandi õigustega. Neid materjale ei või ilma iParts OÜ kirjaliku loata reprodutseerida, levitada, muuta ega teistele veebilehtedele postitada.