AUDI RS4 Ülevaade (Ajalugu)

audi rs4Audi RS4-võimas modifikatsioon Audi A4-st 2,7L V6 Bi-turbo mootoriga.1999 a. sügisel esitleti Audi RS4,mis sai omale kohe kõige võimsama seeriatootmises oleva universaali tiitli.RS4 erineb S4 Avantist selle poolest,et on varustatud mootoriga,mille jaoks valmistatakse spetsiaalselt plokikaant ja mittestandardseid nukkvõlle.RS4-l võimsus 380hj ja kiirendus 0-100 km/h in 4,9 sek.Sellised näitajad on võrdsed osade Porschede ja Ferraridega.

RS4 modifikatsiooni komplekteeritakse eranditult nelikveolisena,nende autode vedrustus erineb oma sportliku iseloomu poolest : ees ja taga on ristõõtshoovad ja ka riststabilisaatorid.

Salong on varustatud Recaro sportistmetega ja rikkaliku viimistlusega.Baasvarustuses on automaatne kliimakontroll,audiosüsteem Bose,jäik sportvedrustus ja 18`tollised valuveljad.

Muidugi tuleb RS4 ostes arvestada kõrgete remondi-ja hoolduskuludega.Teenindus on ainult servisepõhine.

2002 a. lõpetas Audi A4 kõige „särtsakama“ modifikatsiooni tootmise,mis oli ehitatud eelmise põlve keskmise suurusega mudelile.


Audi RS4 varuosad Eestis.


Lugege ka teiste AUDI mudelite kohta

Audi A1 Audi TT Audi RS6
Audi A2 Audi V8 Audi RS7
Audi A3 Audi Q3 Audi S2
Audi A4 Audi Q5 Audi S3
Audi A5 Audi Q7 Audi S4
Audi A6 Audi R8 Audi S5
Audi A7 Audi RS2 Audi S6
Audi A8 Audi RS4 Audi S7
Audi Allroad Audi RS5 Audi S8

Autoriõigus
Kõik õigused kaitstud. Kõik selle Veebilehe tekstid on kaitstud iParts OÜ autoriõiguse ja intellektuaalomandi õigustega. Neid materjale ei või ilma iParts OÜ kirjaliku loata reprodutseerida, levitada, muuta ega teistele veebilehtedele postitada.