AUDI Q7 Ülevaade (Ajalugu)

audi q7Audi Q7 on auto,mis esindab mailmakuulsa saksa konserni maasturite klassi.Q7 on edukas sportlike joone,universaalsuse ja kõige kaasaegsemate tehnoloogiate; ning ka luksuse kehastus esindusklassis.

Parema sõidukvaliteedi eest vastutab kõigide rataste sõltumatu vedrustus koos topeltõõtshoobadega,mis tagavad hea maastikuvõimekuse.Baasvarustusega on amortisaatorvedrustus,lisana on võimalik tellida el.juhtimisega õhvedrustus.lisavalikus on Audi Ride Assist süüstem.

Vaatamata oma mõõtudele on Q7 võimeline sammu pidama sportautodega.Üllatab selle hiiglase dünaamilisus,kus juures see ei kehti ainult rasketel teeoludel.

Baasvarustusse kuulub innovaatiline juhtsüsteemi MMI,mis on hästi teada mudelitelt A6 ja A8.

Q7 on sõna otseses mõttes täistopitud varustust,kuid just annab juhile lõputud valikuvõimalused.

Reisijate jaoks on teised rõõmud.Kolmes reas mahub istuma 7 inimest.Tagaistmetel on sõltumatu pikisuunaline el.reguleeritavus.Teise ja kolmanda rea istmed saab kokku klappida.

Kapoti all on bensiinimootor V8 4,2L võimsusega 350hj.ON veel ka ökomootor : 3,0 V6 turbodiisel,millel on 233hj.Mootor töötab paaris 6-astmelise Tipronic automaatkastiga.Quattro nelikvedu on Q7-l baasvarustuses.

2009 a.esitleti Shanghais facelifti saanud mudelit.Töötati ka mootorivaliku kallal.Nii on 3,6L FSI varustatud energiat taaskasutava uues süsteemiga.Ka 3,0 TDI sai ökoloogioliselt moderniseeritud.4,2 TDI sai juurde 14hj jagu võimsust ning kasvas 340hj-ni.Mootorivaliku eesotsas on 6.0L 500hj,mis ilmus Q7-le 2008 aastal.Käigukastiks 6-astmeline automaat.


Audi Q7 varuosad Eestis.


Lugege ka teiste AUDI mudelite kohta

Audi A1 Audi TT Audi RS6
Audi A2 Audi V8 Audi RS7
Audi A3 Audi Q3 Audi S2
Audi A4 Audi Q5 Audi S3
Audi A5 Audi Q7 Audi S4
Audi A6 Audi R8 Audi S5
Audi A7 Audi RS2 Audi S6
Audi A8 Audi RS4 Audi S7
Audi Allroad Audi RS5 Audi S8

Autoriõigus
Kõik õigused kaitstud. Kõik selle Veebilehe tekstid on kaitstud iParts OÜ autoriõiguse ja intellektuaalomandi õigustega. Neid materjale ei või ilma iParts OÜ kirjaliku loata reprodutseerida, levitada, muuta ega teistele veebilehtedele postitada.