AUDI RS2 Ülevaade (Ajalugu)

audi rs2Audi RS2 debüteeris 1993 aastal.See on esimene RS-i mudel ja samas ka esimene kõrgtööstusliku Avant.

RS2 onAudi ja Porsche kompaniide koostöö resultaat.Tehnukute poolt võeti baasiks kere Audi 80 Avantilt,millele oli lisatud Porsche 993 bi-turbo elemente.Autot toodeti Porsche tehases Stuttgartis.

Põhimootori rollis oli 5-silindriline 20-klapiline 2,2L turbomootor võimsusega 315hj (232kw).Seda mootorit oli kasutatud ka teistel Audidel,ent see kord oli modifitseeritud.

Kiirendab 0-100 km/h Audi Avant 4,8 sekundiga.Max. kiirus 262 km/h.Isegi tänapäevaste iseloomujoonte põhjal on RS2-e näitajad piisavalt kõrged.Mootori iseloom leidis peegeldust ka punastes kõrgtehnoloogiliselt töödeldud porsche pidurited,millel on neli kolbi igale neljast ventilerivatale pidurikettale.

Audi RS2 rõõmustab juhti rooliratta täpse reaktsiooni,hea teelpüsivuse ja võimalikkusega läbida kurve suurel kiirusel.Standartvarustuses on Quttro nelikvedu.Kiiruslikud tehnoloogiad esinevad ka välimuses.Auto sai sinise värvi RS Blue.

Salongisisustus : nahkrool,recaro sportistmed,salongiviimistlus kas puit või carbon stiilis.Auto võeti tootmiselt maha 1997 aastal.RS2 tõstas,et Audi on praktiliste ja vastupidavate ning kõrgkvaliteetsete autode tootja.RS2 jääb täiuslikus ja harmooniliseks projektis,andes hoogu paljudele automoe voogusele.


Audi RS2 varuosad Eestis.


Lugege ka teiste AUDI mudelite kohta

Audi A1 Audi TT Audi RS6
Audi A2 Audi V8 Audi RS7
Audi A3 Audi Q3 Audi S2
Audi A4 Audi Q5 Audi S3
Audi A5 Audi Q7 Audi S4
Audi A6 Audi R8 Audi S5
Audi A7 Audi RS2 Audi S6
Audi A8 Audi RS4 Audi S7
Audi Allroad Audi RS5 Audi S8

Autoriõigus
Kõik õigused kaitstud. Kõik selle Veebilehe tekstid on kaitstud iParts OÜ autoriõiguse ja intellektuaalomandi õigustega. Neid materjale ei või ilma iParts OÜ kirjaliku loata reprodutseerida, levitada, muuta ega teistele veebilehtedele postitada.